HT Race 2017
HT Race 2017
HT Race 2017
HT Race 2017
HT Race 2017
HT Race 2017
HT Race 2017
HT Race 2017
HT Race 2017
HT Race 2017
HT Race 2017
HT Race 2017

Uitslagen

Voorlopige uitslag van de HT Race 2017

  Voorlopige uitslag klasse 1   Terschelling - Harlingen  
        gezeilde tijd gecor.tijd
score naam schip rating schipper uren  min. sec. uren  min. sec.
1 Blue Jay 0,9759 Bob Hanenberg 2 50 17 2 46 11
2 Silveren Swaen 1,1384 Piet Hein Bakker 2 35 25 2 56 56
3 Endorphin 1,0173 Geert Couperus 2 57 17 3 0 21
4 Flow 0,9672 M. van Helden 3 7 27 3 1 18
5 Free Bird 1,0337 Erik Dekker 2 59 57 3 6 1
6 Xposure 0,9989 Henk Huisman 3 8 11 3 7 59
7 Stennis 1,0320 C. van der Leden 3 4 32 3 10 26
8 Baiji 1,0102 Hans Seydell 3 10 22 3 12 19
9 Bongo Fury 0,9768 Hette Hoekema 3 33 6 3 28 9
dnf Jetstream   1,0549 Gerben Bos            
                   
  Voorlopige uitslag klasse 2   Terschelling - Harlingen  
        gezeilde tijd gecor.tijd
score naam schip rating schipper uren  min. sec. uren  min. sec.
1 Danielle 1,1988 Wim van Rootselaar 2 52 38 3 26 57
2 Maasvogel 1,1960 Erik Pluimers 2 53 19 3 27 17
3 ZA 1 DE JAGER 1,2164 ERIK HERMANS 2 52 56 3 30 21
4 Papegaai 1,2107 Harry van Dooren 2 58 4 3 35 35
5 Wadwaai 1,1528 Ruud van Hilst 3 9 19 3 38 15
6 marie charlotte 1,2172 c.m. paauwe 3 0 13 3 39 22
7 Warber 1,2118 Gerrit Verwelius 3 1 42 3 40 11
8 Fleanende Ingel 1,1356 E Romkema 3 22 1 3 49 25
9 HL 3   (VA 194) 1,1377 Walter van berkum 3 22 51 3 50 47
10 UQ32/Olle Grieze 1,2162 Frits Strating 3 13 9 3 54 55
11 Zilveren Zwaaan 1,1410 Timmer 3 26 12 3 55 16
12 WK 15 1,1761 D. Blom 3 21 11 3 56 37
13 Rozemarijn 1,1511 Tom van Rijn 3 26 45 3 57 59
14 Kaatje 1,1652 Thom Dijksman 3 24 19 3 58 4
dnf Bint 1,2042 W.L. den Beer Poortugael            
dnf GRO 4 Iduna 1,2185 Chris Beuker            
                   
  Voorlopige uitslag klasse 3   Terschelling - Harlingen  
        gezeilde tijd gecor.tijd
score naam schip rating schipper uren  min. sec. uren  min. sec.
1 OW2 D'Liefde 0,9677 Remco Abeln 2 29 16 2 24 27
2 HA12 Schollevaar  314VB 0,9926 Sebald van Royen 2 25 58 2 24 53
3 Silveren Maen 0,9722 Nico Feddes 2 30 7 2 25 57
4 Robbe 0,9137 PJ Spijkerman 2 41 50 2 27 52
5 lievendael 0,9720 G.J.Essink 2 34 7 2 29 48
6 De Jonge Luitzen 0,8990 B. van Straten 2 47 46 2 30 49
7 Bijlegger 0,9362 D.Vlaanderen 2 44 27 2 33 57
8 Strandloper 0,9163 willem schotman 2 50 17 2 36 2
9 BU 17 0,9823 Evert de graaf 2 40 8 2 37 18
10 Adriana Cornelia 0,8644 Rombout Jongejans 3 3 7 2 38 17
11 Visarend 0,9723 R.Kaan 2 43 8 2 38 37
12 Windbruid 0,9969 Ruud Bernard 2 40 7 2 39 37
13 GR5 / Den Blaauwen Lepelaer 0,9720 Teus van Laar 3 4 14 2 59 4
dnc Tjoenster 0,9794 Jan Middelburg            
                   
  Voorlopige uitslag klasse 4   Terschelling - Harlingen  
        gezeilde tijd gecor.tijd
score naam schip rating schipper uren  min. sec. uren  min. sec.
1 Grijze Plaag 0,9643 Baas 2 25 7 2 19 56
2 First Sight 0,9543 Harry Amsterdam 3 3 59 2 55 35
3 Wind of change 0,8962 Willem Amels 3 19 33 2 58 50
4 Bordine 0,8536 Dirk Dijkstra 3 35 13 3 3 43
5 Turning Point 0,9270 Gerrit Kragt 3 19 16 3 4 43
6 Rêverie 0,9504 Herman Bijl 3 19 53 3 9 58
dnf Deinumeid 0,8430 Elly Sonnega            
                   
  Voorlopige uitslag klasse 5   Terschelling - Harlingen  
        gezeilde tijd gecor.tijd
score naam schip rating schipper uren  min. sec. uren  min. sec.
1 LE 47 Kentskele 1,0903 Klaas Postma 2 20 4 2 32 43
2 Jenna   VA 77 1,0241 T Hutting 2 32 33 2 36 14
3 Deining 0,9954 Toon Neijman 2 42 25 2 41 40
4 LE 9 1,0764 Kees de Vries 2 39 32 2 51 43
5 LE45 1,0688 Ben Loohuis 2 42 0 2 53 9
6 Marieke 1,0958 Gert Veldhuis 2 41 24 2 56 52
7 De Jonge Popke    JP 1,1816 B.F Nefkens 2 35 9 3 3 20
8 De Pekel    LE 66 1,1828 Evert van der Pol 2 35 49 3 4 18
dnf Zeekraal 0,7838 Bernard Kramer            
dns Woest maar Kalm 0,9129 Bert Glazenburg            
dnf t Onvolm. Schip 1,0759 J. Franken            
dnc Zuiderzee   WR 103 1,1039 Hamstra            
dnf Ocularis 1,1209 Jacob Huisman             
                   
  Voorlopige uitslag klasse 6   Terschelling - Harlingen  
        gezeilde tijd gecor.tijd
score naam schip rating schipper uren  min. sec. uren  min. sec.
1 Windhoos 93,7000 Nico Silvius 3 13 17 3 26 17
2 Seaduction 90,5000 Bert de Boer 3 12 49 3 33 3
3 Frits 85,9000 Klaas Jasper 3 3 50 3 34 1
4 Libertempo 90,0000 Hans Zantman 3 14 23 3 35 59
5 X-Anhoj 96,0000 Schuiten 3 33 33 3 42 27
6 Blauwe balg 90,5000 R onnes 3 22 22 3 43 37
7 Olympia   295 87,5000 Bakker 3 15 52 3 43 51
8 Jabberwocky 86,0000 hans bennis 3 13 36 3 45 7
9 RAZZLE DAZZLE 92,5000 Job Modderman 3 29 32 3 46 31
10 Carpe Ventum 91,0000 Ilse Valk 3 27 18 3 47 48
11 Flamingo 93,5000 T. van der Zee 3 33 5 3 47 54
12 Brasser 95,2000 Hans Bijker 3 37 55 3 48 54
13 Femme Fatale 89,1000 Rolf Hendriksma 3 24 39 3 49 41
14 Veraneo 91,8000 JEP Valkering 3 31 33 3 50 27
15 solentkey 92,0000 ronald vd meer 3 33 6 3 51 38
16 Maren   NED 6190 95,5000 P-J van Lokhorst 3 44 56 3 55 32
17 varg 3       N24 85,5000 klaas poeze 3 21 42 3 55 54
18 Siren Song 93,5000 Bernard de Boer 3 40 45 3 56 6
19 Grace 84,5000 Bus 3 20 24 3 57 10
20 Vroijer 96,0000 S. Feenstra y 3 48 12 3 57 43
21 Isis 84,5000 Hans Ploeger 3 22 14 3 59 20
22 Svala 89,5000 Gerben Bergsma 3 35 25 4 0 41
23 Koh-I-Noor 82,5000 Maarten Osse 3 20 10 4 2 38
24 Winddancer 89,0000 Cees van Diepen 3 36 55 4 3 44
25 Phileas Fogg 91,5000 Anthony Snijers 3 45 4 4 5 58
26 mr blue sky 96,5000 Otto Brouwer 3 58 47 4 7 27
27 Njord 90,0000 Jeen de Weerd 3 48 21 4 13 43
28 RELEXX 88,0000 Alexandra Peek 4 5 33 4 39 2
dnc Dnjepr 96,5000 Jan Harkes JacZn.            
dnf Maestro 96,5000 Jan Pieter Silvius            
dnf Vela 95,5000 Piet de Wit            
dnf Blue ribbon 95,0000 C. de Jong            
dnf Cabanon 95,0000 Jacob Boonstra            
ocs Redclif 94,5000 Age Bandstra            
dnc Omega 92,5000 Rienk Bakker            
ocs Ruby Tuesday 92,5000 j Miedema            
dnf Maximaal 89,6000 Judith Swart            
raf Catharina 89,5000 Tadema            
dnf Caribbee    60 77,5000 Edwin Puijpe            
                   
  Voorlopige uitslag klasse 7   Terschelling - Harlingen  
        gezeilde tijd gecor.tijd
score naam schip rating schipper uren  min. sec. uren  min. sec.
1 Keus 22 98,5000 Jonathan Kleinveld 2 9 17 2 11 15
2 Himla 107,5000 Marc Hoogland 2 39 1 2 27 55
3 Jan van Hout 111,0000 R. L. Feenstra 2 44 19 2 28 2
4 De Marne 99,5000 L Feenstra 2 34 15 2 35 2
5 Ayca 97,5000 Paul Bootsma 2 31 38 2 35 31
6 Onedin 98,4000 Harm kooystra 2 33 22 2 35 52
7 FITAMINES 98,0000 Geert Hoekstra 2 33 10 2 36 18
8 Johanna 109,5000 Wouter Versluis 2 53 3 2 38 2
9 Bliss 113,5000 Harry Temming 2 59 27 2 38 6
10 Scylla 108,5000 Jurgen Huizinga 2 52 42 2 39 10
11 Pequod 117,0000 Klazinga 3 7 31 2 40 16
12 Vrije Vogel 110,5000 Michiel Lok 2 58 33 2 41 35
13 Sail 112,0000 J.M. ten Bos 3 1 7 2 41 43
14 Zeearend 103,0000 René Nagelhout 2 47 10 2 42 18
15 MEERMIN 110,0000 Ruud Bekema 2 59 22 2 43 4
16 Op  Eigen Houtsje 111,0000 W.M Kelderhuis 3 1 1 2 43 5
17 Assia 98,0000 Albert Schirm 2 40 59 2 44 16
18 Njuta 101,5000 Ine Franke 2 48 50 2 46 20
19 Fortuna 98,5000 Ronald Kruithof 2 44 42 2 47 12
20 Lutijn 99,8000 Hans Diemont 2 47 35 2 47 55
21 Paulina 100,5000 Tanno Vos 2 57 43 2 56 50
22 Muzungu 101,0000 Ella Mol 3 2 38 3 0 50
dnc Ruman Muhee 113,5000 R.L. Bos            
dnc Jutter 108,5 Geert Reuten            
dnf Innovision    98,5000 Rudolf ter Haar            
                   
  Voorlopige uitslag klasse 8   Terschelling - Harlingen  
        gezeilde tijd gecor.tijd
score naam schip rating schipper uren  min. sec. uren  min. sec.
1 One Design 100,0000 Paul Zijm 2 23 55 2 23 55
2 JeJoLi 100,0000 Jelmer Jansma 2 25 40 2 25 40
3 Fier 100,0000 F.Fridsma 2 28 9 2 28 9
4 Time Out 100,0000 Jillert Pont 2 30 39 2 30 39
5 Icarus 100,0000 Dick Veenendaal 2 40 18 2 40 18
6 Attractive Sailing  Vitens 100,0000 Hein Buist 2 49 14 2 49 14

 


ONZE SPONSORS